Позвонить Сообщение

Продам дом 153м2 на Истоминская ул. в Салтовском районе, Харьков

95 000 $
4 070 614 грн
621 $ /m2

Площадь:
153 / 84 / 14 м2
Участок:
6 сот.
Комнат:
4

Этажей:
2

Код:
1875527
Обновлено:
10-04-2026
Просмотры:  16
Агентство недвижимости
Людмила
09x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Код об'єкту: 18562 Під бізнес або житло! Салтівка, район 8-го Хлібзаводу Пропонується до продажу сучасний та економічний будинок із червоної цегли загальною площею 118 м². Будівля зведена з якісних матеріалів і готова стати як комфортним житлом, так і вигідним приміщенням під бізнес. Характеристики та переваги: Утеплення 100 мм пінопластовими плитами фундамент за технологією «шведська плита» – тепло та економія на опаленні. Стіни товщиною 1,5 цегли, використана цегла М100 – надійність і довговічність. Покрівля з композитної черепиці з гарантією 50 років. Склопакети VEKA з трьома камерами – сучасні тепло- та шумоізоляційні рішення. Фундамент глибокого закладення – стабільність на десятиліття. Локація: зручний район Салтівки (8-й Хлібзавод) з активним транспортним та комерційним потоком. Ідеально підійде для офісу, салону краси, магазину чи затишного сімейного життя.