Позвонить Сообщение

Продам 3-к квартиру 69м2 на Грушевского ул. 10 в Дрогобыч, в Дрогобычском районе, Львовская обл.

89 500 $
3 834 947 грн
1 298 $ /m2

Площадь:
69 / 47 / 10 м2
Комнат:
3

Этаж:
4 из 4
Стены:
Кирпич

Код:
1880692
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  10
Агентство недвижимости
Realty Group Львов
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продам якісну 3к квартиру в центрі Дрогобича! Цегляний будинок з високими стелями. • Квартира площею 69м2; • Хорошого планування ; • Три роздільних кімнати; • Збільшений балкон ; • Високі стелі ; • Індивідуальне газове опалення ; • Підігрів підлоги ; • Якісний ремонт; • Склопакети з Польщі з високою тепло та шумоізоляцією ; • Резервне живлення всієї квартири під час відключення ; • Виводи на щитку під електромобіль ; • Великий підвал 30м2. Будинок знаходиться в центрі міста! Поруч торгівельний центр, Епіцентр, Вина Саіту, школа, дитячий садочок, різні магазини, аптека, зупинки громадського транспорту та ін! До Ратуші всього 500 м! Ідеальна сімейна квартира для родини, яка шукає якісну готову квартиру , в яку можна заіхати без жодних турбот! Все готове для комфортного проживання! З собою взяти тільки нові тапки #128076; Розглянемо розрахунок в гривні та продаж по єВідновленню. Телефонуйте, радо відповім на всі ваші питання та оглянемо в зручний для вас час! Чистий продаж.