Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 67м2 на Гмыри Бориса ул. 22б, Позняки, в Дарницком районе, Киев, метро Позняки

75 000 $
3 213 643 грн
1 120 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
67 / 45 / 17 м2
Комнат:
1
Тип:
Раздельные

Этаж:
20 из 25

Один санузел раздельный

Код:
1890967
Обновлено:
23-04-2026
Просмотры:  12
Агентство недвижимости
Голосюк Всеволод
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Локація та будинок: ЖК «Патріотика», будинок «Синевір», вул. Гмирі, 22Б 20 поверх нового сучасного будинку Будинок зданий, присвоєна адреса, працюють усі комунікації Поряд Епіцентр, АТБ, METRO, Сільпо, аптеки, банки До метро Позняки — 7 хвилин пішки На території школи, гімназія, дитсадок Параметри квартири: Площа 67 м #178;, 2-кімнатна Двостороння (вікна на схід та захід) Видова Тиха, тамбурна, далеко від ліфтів Панорамне вікно в гостьовій-студії Підготовлена до ремонту, всі комунікації заведені Технічні характеристики: Лічильники: тепло, світло, холодна та гаряча вода У будинку є тепло, вода, світло Встановлений потужний генератор для безперебійної роботи комунікацій Три ліфти з контрольними датчиками під ключ власника Охайна вхідна група, консьєрж, електронна система доступу Документи та умови: Кооператив (ОК) повністю сплачений

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 213253926