Позвонить Сообщение

Продам 4-к квартиру 87м2 на Академика Ющенко ул. в Ленинском районе, Винница

127 000 $
5 441 769 грн
1 460 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
87 м2
Площадь кухни:
11 м2
Комнат:
4
Тип:
Раздельные

Этаж:
7 из 9

Один санузел раздельный

Код:
1898681
Обновлено:
19-02-2026
Просмотры:  15
Агентство недвижимости
Катя Любименко
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж затишної 3-к квартири на Поділлі! Продаж затишної 4-х кімнатної квартири в сучасному та гарному районі міста Поділля! Будинок розташований на вулиці Ющенка. • Поверх -7 (9). Будинок цегляний, побулованний в 2007 році • Загальна площа: 87.5 м?.Житлова 52.3м?. ?• Опалення: Автономне, індивідуальне опалення, двоконтурний котел (газове) — ви самі контролюєте клімат та витрати. • Ліфт • Доступ до будинку контролюється системою електронного домофона. Ремонт: • Квартира з хорошим, якісним евроремонтом. Виконаний з використанням якісних матеріалів, квартира в гарному стані. Планування: • 4 кімнати одну з яких можна використовувати як кабінет. • Простора вітальня. • Cвітла та затишна кухня з підігрівом підлоги. • Господарча кімната. • 2 санвузли, ванна + душова кабіна з підігрівом підлоги. • Балкон Повністю мебльована заїжджайте та живіть! Продаж з усім, що ви бачите на фото. Вбудована кухня, побутова техніка, шкіряні дивани, спальний гарнітур, кондиціонери, телевізори, посудомийну машину, пральну машину і тд. Зручна розвязка, поруч інфраструктура, гарний вид з вікон. Ідеальний варіант для сімї, яка шукає просторе житло без необхідності робити ремонт..

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 213260783