Позвонить Сообщение

Продам дом 80м2 на Ясная ул. 12 в Борисполь, в Бориспольском районе, Киевская обл.

55 600 $
+5.7%
2 382 381 грн
695 $ /m2

Площадь:
80 / 40 / 30 м2
Участок:
80 сот.
Комнат:
2

Этажей:
2
Стены:
Газобетон

Код:
1912531
Обновлено:
23-05-2026
Просмотры:  14
Партнер
відділ продажу
+3x-xxx Показать
Партнер

Продаж таунхаусу за ціною 55600 доларів ,дві спальні та кухня на 30м2. таунхауси в м. Бориспіль (Київська обл.) Можливий продаж під ваучер на житло, сертифікат. та це тихе, безпечне місце, чудовий варіант для тих, хто відчуває потребу в спокої та тиші. Що пропонуємо: * Таунхаус площею 80 м * Ціна 690 дол/м (без ремонту) * Комунікації вже заведені: газ, міська каналізація, вода, електрика, (двозонні лічильники) * Оптоволоконний інтернет (працює навіть при відключеннях) * Власна ділянка та паркомісце * Відеонагляд по всьому комплексу Ми слідкуємо з якістю: * Утеплена криша,бетонні перекриття, підлога, наружні стіни * Вікна - енергозберігаючі двокамерні склопакети. * Природні витяжки (примусові та самоточні до криші будинку) для забезпечення гарного мікроклімату без необхідності встановлення рекуператорів * Між сусідами стіни по 30 см газоблоку для чудової шумоізоляції Що навколо: * Абсолютна тиша, спокій(1 км від центру міста) * Дуже живе та сучасне місто з розвиненою інфраструктурою * кафе на території,магазин. Поруч медцентр, школа державна, садочок державний та приватний. Магазини, аптека, зупинка транспорту. * Парк на території, є дитячі майданчики . Ідеальне місце для життя або вигідної оренди. Попит на оренду дуже високий, тому завжди легко здати в оренду на короткий чи довгий термін. Локація: * м. Бориспіль, Київська обл. * 20 хв на авто і ви в Києві Дороги гарні, зручний підїзд до комплексу