Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 52.9м2 на Сагайдачного ул. в Трускавец, в Дрогобычском районе, Львовская обл.

42 500 $
1 821 064 грн
804 $ /m2

Площадь:
52.9 м2
Площадь кухни:
6 м2
Комнат:
1

Этаж:
7 из 11

Код:
1916501
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  10
Агентство недвижимости
Суботнік Василина
09x-xxx Показать
Агентство недвижимости

ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ Адреса - місто Трускавець , вулиця Сагайдачного. Кількість кімнат - двокімнатна квартира. Поверх - 7 з 11. Тип будинку - новобудова . Матеріал стін - цегла. Загальна площа - 52.9 м2, житлова - 25 м2, кухня - 25 м2. В квартирі зроблений євроремонт. Наявні меблі та побутова техніка: Опалення - твердопаливне. Санвузол - один, суміжний. Особливості даної квартири - апартаменти в готельному комплексі "Лісова пісня ", з ремонтом та меблями, забезпечить як комфортний відпочинок гостям та мешканцям курорту, так і лікування: - в комплексі діє внутрішній бювет з мінеральними водами Трускавця, надаються безліч послуг та ефективних медичних програм для оздоровлення. - функціонує спа-зона з різними видами саун, басейном, а також є дитячий майданчик на території комплексу. Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет, гіпермаркет , парк, відділення нової пошти, аптеки, зупинка громадського транспорту, тощо. Код об'єкта: 2365