Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 31.9м2 на Шолом-Алейхема ул., Лесной массив, в Деснянском районе, Киев, метро Лесная

34 500 $
1 478 276 грн
1 082 $ /m2

Площадь:
31.9 м2
Площадь кухни:
5.6 м2
Комнат:
1

Этаж:
4 из 9

Код:
2009367
Обновлено:
18-05-2026
Просмотры:  4
Агентство недвижимости
Олександр
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

#12647 Актуально Квартира дуже затишна та тиха. Розташована у дворах, подалі від проспекту з інтенсивним рухом. Житловий стан - потребує лише легкої косметики. Відмінно підходить як для проживання, так і для здачі в оренду. Власники залишають всі меблі. Так що, облаштування власного куточку чи житла під оренду, обійдеться вам значно дешевше. Великі кімнати та функціональна кухня. Будинок газифікований, що зараз є великою перевагою. Сам будинок цегляний. Є утеплені балкон та лоджія. Квартира двостороння. Зручний 4-й поверх знімає питання роботи ліфту під час відключень електрики. Домофон. Чудова локація: зупинки громадського транспорту, магазини, аптеки. В пішій доступності школи, дитячі садочки, магазин АТБ, ринок "Юність", "Епіцентр". До метро Лісова – 20 хвилин пішки, поряд ліс. Комісія АН 5 %.