Позвонить Сообщение

Продам Помещение 322м2 на Нежинская ул. в Приморском районе, Одесса

290 000 $
12 426 086 грн
901 $ /m2

Площадь:
322 м2

Код:
1939447
Обновлено:
27-03-2026
Просмотры:  6
Агентство недвижимости
Office-manager
09x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається діючий готельний комплекс в історичному центрі. Повністю укомплектований, автономний та прибутковий бізнес «під ключ». 1 поверх (177 м²): Міні-готель на 6 комфортних номерів (у кожному — свій санвузол, меблі, техніка). Цоколь (145.2 м²): Хостел з роздільним розміщенням для чоловіків та жінок. Автономність: Власний газовий котел (опалення та гаряча вода 24/7). Локація: 1.5 км до Оперного театру, 2.5 км до З/Д вокзалу, 3 км до пляжу Ланжерон. Стан: Повна комплектація меблями та побутовою технікою — заходити й працювати можна з першого дня.