Позвонить Сообщение

Продам 4-к квартиру 83м2 на Стеценко ул. 35 в Замостянском районе, Винница

119 000 $
5 098 980 грн
1 434 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
83 / 50 / 10 м2
Комнат:
4

Этаж:
9 из 10

Балкон и лоджия, один санузел совмещенный

Код:
1944166
Обновлено:
08-05-2026
Просмотры:  6
Агентство недвижимости
Катерина Майстер
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається світла та простора квартира на дві сторони із балконом та лоджією. Декілька років тому був проведений капітальний ремонт із якісних матеріалів. Міжкімнатні двері та частина меблів оздоблені під індивідуальне замовлення із натуральної деревини. Кухонна газова поверхня та електро шафа Zanussi, Італія. Підвіконня із штучного мармуру. Балкон та лоджія оздоблені керамічною плиткою. Підлога вхідної частини коридору із електропідігрівом. Автономне опалення, 2-х контурний котел Ariston egis plus з терморегулятором повітря. Кабельне телебачення, інтернет. Будинок на один підїзд із новим ліфтом. Ззовні стіни утеплені ппс-10 см.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 212970145