Позвонить Сообщение

Продам дом 145.7м2 на Львовская ул. в Брюховичи пгт, во Львовском районе, Львовская обл.

150 000 $
6 427 286 грн
1 030 $ /m2

Площадь:
145.7 / 53.1 / 24.9 м2
Участок:
1 сот.
Комнат:
3

Этажей:
3

Код:
1957232
Обновлено:
15-04-2026
Просмотры:  7
Агентство недвижимости
Орест Карліц
06x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж таунхауса в Брюховичах на вулиці Львівській, до центру Львова 20 хвилин на авто. Основні характеристики: - Загальна площа - 146,2 м² - Житлова площа - 52,5 м² - Кухня - 25,5 м² - Ділянка - 1 сотка - Центральний таунхаус (в ряду 7 будинків) - Комплекс повністю заселений, усі сусіди проживають Планування: На 1 поверсі розміщено: коридор, санвузол, гараж 24,1 м² з прямим входом у будинок. На 2 поверсі розміщено: простора кухня з виходом на балкон, вітальня, санвузол. На 3 поверсі розміщено: дитяча кімната, санвузол, батьківська спальня з гардеробною та власним санвузлом. Додатково є 4 поверх на якому розміщено: велику терасу з гарним видом на сосновий ліс. Комунікації: - Центральне водопостачання - Центральна каналізація - Газ заведений у будинок - Розведена електропроводка по всьому будинку - Електроенергія - 15 кВ Територія та заїзд: - Асфальтований під’їзд - Територія вимощена бруківкою - Заїзд через шлагбаум Є відео. Ключі на руках Код об'єкта: 16736.