Позвонить Сообщение

Продам дом 341м2 на Владимирская ул. 20 в Крюковщина с., в Бучанском районе, Киевская обл.

173 000 $
7 412 803 грн
508 $ /m2

Площадь:
341 м2
Участок:
2 сот.

Этажей:
2

Код:
1991793
Обновлено:
28-04-2026
Просмотры:  9
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Володимирська вулиця, 20з ремонтом, 1994Затишне місце у 15хв їзди від Києва, яке поєднує у собі мальовничі краєвиди, тиху розкіш маєтків та, водночас, розвинену інфраструктуру, що забезпечує максимальний комфорт. Супермаркет Фора розташований на одній вулиці з будинком. Неподалік є ринок, побутові магазини, школи, лікарні, спортивні центри, ресторани. 'Характер Park' на озері Крючок забезпечує незабутнє дозвілля, як дорослим так і дітям. Будинок має 2 поверхи з ремонтом+цоколь без ремонту. Проведена вся необхідна коммунікація (газ, електропостачання, власна свердловина, септик). Введений в експлатацію. Повністю утеплений із середини+цоколь утепленний ззовні. Підвал надає додаткової безпеки. Просторе подвіря надихає своєю незалежністю, а токож межить із ще однією вільною ділянкою.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22390873