Позвонить Сообщение

Продам дом 285м2 в Боярка, в Фастовском районе, Киевская обл.

270 000 $
11 569 115 грн
948 $ /m2

Площадь:
285 м2

Этажей:
3

Код:
1992408
Обновлено:
28-04-2026
Просмотры:  12
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Розкішний цеглянийз ремонтомбудинок, утеплений, дуже затишний і комфортний. В будинку є все для комфортного життя за містом: котельня з газовим і твердопаливним котлами, є вивід під електрокотел; дизельний генератор. Будинок повністю мебльований. Велика кухня. Гардеробна. Два санвузли. Три світлі спальні. Дві вітальні. Камін. Велика гарна мансарда. Кондиціонери не встановлювали, але всі комунікації під них виведені. Затишна тераса з видом на сад з яблунями, черешнею, виноградом, полуницею, малиною, жимолостю, смородиною і т.д.; каркасний басейн. Є місце під дві машини. Автоворота. Також є вольєр для собаки. Під?їзд до котеджного містечка асфальтований, встановлено шлагбаум від «туристів». Поряд ліс, дитячий садочок, продуктовий магазин, технікум/коледж. Автобусна зупинка в 5 хв ходьби. До найближчого ТЦ близько 2 км. До Києва 10км по Одеській трасі. Власник.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22391561