Позвонить Сообщение

Продам 3-к квартиру 62.4м2 в Ковпаковском районе, Сумы

43 700 $
1 872 483 грн
701 $ /m2

Площадь:
62.4 / 38 / 9 м2
Комнат:
3

Этаж:
7 из 9

Балкон и лоджия

Код:
2000210
Обновлено:
06-05-2026
Просмотры:  3
Агентство недвижимости
Анастасія
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж 3-кімнатної квартири пр-п. Перемоги 43 700 $ торг пропонуй СВОЮ ЦІНУ! Працюємо з державними програмами: єВідновлення, єОселя, житлові ваучери. 7/9 поверх Загальна площа: 62.4 м #178; Площа кухні: 9 м #178; Затишна, світла та простора квартира, з новим якісним ремонтом Зручне двостороннє планування НЕ кутова Два засклені балкона Замінені батареї Встановлені металопластикові вікна Меблі та техніка за домовленістю Поруч усе необхідне для життя: школа, дитячий садок, магазини та ТРЦ «Мост». Зручна транспортна розвязка. Телефонуйте для отримання додаткової інформації

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 213330768