Позвонить Сообщение

Продам дом 70.8м2 на Шевченко ул. в Степанки с., в Черкасском районе, Черкасская обл.

12 000 $
514 183 грн
170 $ /m2

Площадь:
70.8 м2
Участок:
28 сот.

Этажей:
1

Код:
2000332
Обновлено:
06-05-2026
Просмотры:  17
Агентство недвижимости
Шеремет Аліна
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається будинок у передмісті Черкас — село Степанки. Чудовий варіант для тих, хто шукає місце під дачу або планує будівництво власного дому на просторій ділянці. #8203;Основні характеристики: Газ #8203;Площа будинку: 70.8 м #178;. #8203;Кількість кімнат: 3. #8203;Велика територія: 28 соток дозволяють організувати розкішний сад, встановити теплиці або побудувати ще один сучасний будинок. #8203;Розташування: Село з розвиненою інфраструктурою (школа, садочок, магазини). #8203;Будинок чекає на господаря, який вдихне в нього нове життя або використає цю чудову ділянку для втілення своєї мрії про заміське життя. Комісія АН

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22391806