Позвонить Сообщение
Не платите до просмотра объекта и без договора

Сдам 2-к квартиру 55м2 на Гринченко Николая ул. в городе (пригороде), Киев

34 279 грн /мес.
+45.5%
800 $
624 грн /m2

Площадь:
55 / 30 / 6 м2
Комнат:
2

Этаж:
5 из 6

Код:
2000779
Обновлено:
13-05-2026
Просмотры:  6
Не платите до просмотра объекта и без договора
Агентство недвижимости
Альона
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Оренда 2 кімнатна квартира в Шевченківському районі, вул. Миколи Гринченка 4. Квартира знаходиться на 5 поверсі з 6 поверхівки. Загальнаплоща квартири становить 55 м.кв. В квартирі зроблений сучасний ремонт. Ліфт, балкон, душова кабіна, кондиціонери, посудомийна машина. Розвинена інфракструктура. Гарна транспортна розв'язка. Ціна 800 у.е +комунальний платіж. КОД 11202908

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 11202908