Позвонить Сообщение

Продам 5-к квартиру 146м2 на Боголюбова ул. 18 в Софиевская Борщаговка, в Бучанском районе, Киевская обл.

159 900 $
6 851 487 грн
1 096 $ /m2

Площадь:
146 м2
Площадь кухни:
15 м2
Комнат:
5

Этаж:
10 из 10

Два санузла

Код:
2001643
Обновлено:
07-05-2026
Просмотры:  8
Агентство недвижимости
Центр Продажи Недвижимости
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

????✨ Центр Продажу Нерухомості продає розкішну 5-кімнатну квартиру в ЖК «Софія» ✨???? ???? Софіївська Борщагівка, вул. Боголюбова ???? ЖК бізнес-класу ???? Загальна площа — 146 м² ????️ Простора кухня — 15 м² ????️ 10 поверх із 10 ✨ Авторський дизайн ????️ Стильний та сучасний інтер’єр ☀️ Просторі та світлі кімнати ???? Ідеальне планування для великої родини ???? Квартира повністю готова до продажу ✅ Якісний будинок ✅ Комфортний та престижний житловий комплекс ✅ Закрита територія ✅ Доглянута прибудинкова територія ✅ Сучасні дитячі та спортивні майданчики ???? Поруч супермаркети, магазини та кафе ???? Школи та дитячі садочки ???? Зони відпочинку та прогулянок ???? Зручна транспортна доступність до Києва ???? Чудовий варіант для комфортного та статусного життя! ???? Чекаємо на вас на перегляд! Не втрачайте можливість придбати квартиру своєї мрії!

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 6309854