Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 64м2 на Максимовича Михаила (Трутенко Онуфрия) ул., Голосеево, в Голосеевском районе, Киев, метро Васильковская

131 001 $
5 613 206 грн
2 047 $ /m2

Площадь:
64 / 32 / 15 м2
Комнат:
2

Этаж:
16 из 22

Код:
2002303
Обновлено:
08-05-2026
Просмотры:  7
Агентство недвижимости
Олександр
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

#12355 Актуально Продам в закритому ЖК видову 2-о кімнатну квартиру по вулиці Михайла Максимовича 9-Б, Голосіїв, Голосіївський район на 16-му поверсі 22 поверхового панельного термобудинку, загальною площею 64 кв.м. в гарному стані, авторський проект ремонту: підлога - кахель в коридорі/обідній зоні/в суміжному санвузлі та ламінат в просторій кухні-вітальні і спальні, підігрів підлоги, склопакети, міжкімнатні двері - дерево; вбудована кухня/техніка, посудомийна машина, пральна машина, холодильник, кондиціонер, сигналізація. Лоджія заскленна. Охорона території. Відеоспостереження. Розвинена інфраструктура: школи, дитячі садки, ТРЦ, фітнес-клуб, супермаркети, поліклініка, зона відпочинку Голосіївський парк, ліс. Ст. м. "Васильківська" – 5 хвилин пішки. Усі питання по телефону Деталі В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Утеплена панель, Тип будинку - Спец. проект. Немає газу, кухонна плита електрична. Є балкон. У квартирі є Телевізор, Підігрів підлоги, Кондиціонер, Пральна машина, Ванна, Холодильник, Посудомийна машина, Сигналізація. Будинок побудований в 2013 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Безбар'єрність: дверні отвори в будинку шириною понад 0.9 м, ліфт, пристосований до крісла колісного. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Інтернет оптоволоконний. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Інфраструктура території: дитячий майданчик, виокремлена зона для вигулу тварин. Без комісії У квартирі є Телевізор Підігрів підлоги Кондиціонер Пральна машина Ванна Холодильник Посудомийна машина Сигналізація. Комісія 5 %. Телефонуйте!!!