Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 75м2 на Тростянецкая ул. 49, Харьковский массив, в Дарницком районе, Киев

62 300 $
-0.6%
2 669 466 грн
831 $ /m2

Площадь:
75 м2
Площадь кухни:
20 м2
Комнат:
2
Тип:
Раздельные

Этаж:
15 из 17
Стены:
Кирпич

Требует ремонта

Код:
2003012
Обновлено:
12-05-2026
Просмотры:  7
Агентство недвижимости
Діна Ткаченко
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продам 2 кімнатну квартиру вул. Тростянецька, 49, Дарницький р-н, метро Осокорки, Позняки, Славутич, Вирлиця 10 хвилин транспортом. Код об'єкта SF-3-315-301 Неподалік гімназія, школа, дітсадок, в пішій доступності, супермаркети АШАН, NOVUS, Сільпо, Фора, ринок, спортивні локації, Парк Партизанської слави. Чудова транспортна розв'язка. 15 поверх 17 поверхового цегляного будинку Загальна площа - 75 кв.м.: кухня -20 кв.м., 2 кімнати Квартира підготовлена під ремонт. Усі демонтажні роботи зроблені, сміття вивезено. Вже куплений деякі будівельні матеріали , вони залишаються в подарунок Вартість - $62,3 тис + послуги АН. Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-315-301-BN.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 7044240

Адрес дома: Тростянецкая ул., 49, Киев, Дарницкий район