Позвонить Сообщение

Продам 3-к квартиру 71м2 на Запорожское шоссе в Соборном районе, Днепр

75 000 $
3 213 643 грн
1 057 $ /m2

Площадь:
71 / 38 / 20 м2
Комнат:
3

Этаж:
10 из 17

Код:
2003307
Обновлено:
10-05-2026
Просмотры:  4
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продам 3-к квартиру з авторським ремонтом Запорізьке шосе, 4Продається простора трикімнатна квартира з сучасною плануванням та якісним ремонтом. Відмінний варіант для сімї, що цінує комфорт та розвинену інфраструктуру.Основні характеристики:Планування: Кухня-вітальня + 3 окремі кімнати.Санвузли: 2 повноцінні санвузли. Душ і ваннаДодатково: Є лоджія.Поверх: 10-й.Ремонт: Авторський проєкт з використанням сучасних матеріалів.Інфраструктура (у пішій доступності):ТРЦ Даффи, супермаркети та магазини.Кафе та ресторани.Паркова зона для відпочинку.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 212914954