Позвонить Сообщение

Продам дом 146м2 в Хотяновка с., в Вышгородском районе, Киевская обл.

86 000 $
3 684 977 грн
590 $ /m2

Площадь:
146 / 55 / 43 м2
Участок:
4 сот.
Комнат:
5

Этажей:
2
Стены:
Кирпич

Код:
2004474
Обновлено:
12-05-2026
Просмотры:  1
Партнер
Ирина
+3x-xxx Показать
Партнер

Пропоную до продажу просторий дуплекс. Ідеальний варіант як для великої сім’ї де батьки і діти можуть жити у заміському будинку і поруч, або друзі , яким не вистачає часу зустрітись і завжди мріяли частіше бачитись. Або як окремий Таунхаус у чудовій зоні недалеко від міста з розвиненою інфраструктурою. Будинок 146 м , два поверхи , готовий до ремонту. Дві ідентичні симетричні частини дуплексу, можна обрати будь яку ( загальна площа 292 м кв) Ділянка 3,8 соток на будинок ( загальна 0.765) Фундамент 160 см, побудований із цегли, перекриття поверхів - залізобетонні плити, дах- бітумна церепиця і утеплення мін ватою 250мм. По фасаду декоративна штукатурка і утеплення пінопластом 10см. Забор по периметру. Скважина 55 метрів Септик переливний 8м3 Дренажний колодязь для дощової води 3 м3 Будинок знаходиться у чудовій локації містечка між активним центром та зоною відпочинку. КМ Міжріччя- містечко закритого типу, проїзд через пропускну систему, асфальтовані дороги, відеонагляд. Є продуктові магазини на території, дитячі майданчики, 8 озер, паркова зона біля Десни із спортивним майданчиком. По містечку курсує маршрутка через Вишгород до метро Героїв Дніпра. До Вишгороду 5 км До Оболоні- 15 км

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 1012796