Позвонить Сообщение

Продам дом 116м2 на Белореченская ул. в Новокодакском районе, Днепр

81 000 $
3 470 734 грн
699 $ /m2

Площадь:
116 м2
Участок:
4 сот.

Этажей:
2

Код:
2005477
Обновлено:
13-05-2026
Просмотры:  1
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається неймовірно гарний будинок .Локація: вул.Білоріченська ,99.Паралельно між вул.Київська і пр.Металургів. Це безпечна локація в цьому районі.Новобудова ,будинок введений в експлуатацію , ділянка приватизована .Залишилось найприємніше -внутрішні роботи .Загальна площа будинку 116 м2 спланована :1 поверх - вхідна група, санвузол , кухня вітальня з виходом на терасу і задній двір, спальня.2 поверх - 2 кімнати , санвузол.Територія 4 сотки спланована в дві зони . Перша -передній двір для авто ( для де-кілька машин).Друга-задній двір , газон з терасою , зона відпочинку.Комунікації всі заведені : вода , електрика, каналізація,тощо .( газ проходить по вулиці , також при бажанні можна завести )Матеріал стін : газоблок;Фундамент: стрічковий, висота 1200 мм, ширина 500 мм;Утеплення: мінеральна вата, 100 мм;Дах: металочерепиця;Електрика: трифазне підключення, 380 В, 12 кВт (є можливість збільшити );Висота стель: 2 м 90 см;Зливна яма: об'єм 12 кубів;Вікна:Склопакет 4MDS Plus3 скла по 4 мм2 камери по 10 мм;Тепло- та шумо-ізоляція;Автоматичні ворота .

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22391981