Позвонить Сообщение
Не платите до просмотра объекта и без договора

ТОП Сдам Офис 500м2 на Шевченко Тараса бульв., Шевченковский р-н (центр), в Шевченковском районе, Киев

299 940 грн /мес.
7 000 $
600 грн /m2

Площадь:
500 м2

Код:
2005769
Обновлено:
13-05-2026
Просмотры:  5
Не платите до просмотра объекта и без договора
Партнер
Сергей Александрович
+3x-xxx Показать
Партнер

Шевченковський р-н. метро - 7 хвилин арбитраж + Оренда сучасного офісу в бізнес центрі біля метро. Планування опен-спейс + кабінети, кухня, з/в. Стан з ремонтом. Офіс оснащений центральною системою кондиціювання. Вакантність: 2-й поверх, площа 500 кв. Комерційні умови: Орендна ставка 7000 у.о./міс з урахуванням експлутаційних витрат. Комунальні платежі згідно з лічильниками. Без комісії!

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 1012869