Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 69м2 на Проскуровского Подполья ул. в районе центра города, Хмельницкий

62 300 $
2 669 466 грн
903 $ /m2

Площадь:
69 / 34 / 21 м2
Комнат:
2
Тип:
Раздельные

Этаж:
4 из 10

Один санузел совмещенный

Код:
2007670
Обновлено:
15-05-2026
Просмотры:  3
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Простора 2-кімнатна квартира у сучасному ЖК Dream Park комфортне житло у центрі міста поруч із парком Пропонується світла та простора квартира у одному з найпопулярніших житлових комплексів міста. ЖК розташований у центральній частині, поруч парк, зручна інфраструктура, магазини, школи, кафе та все необхідне для комфортного життя. Комплекс створений для людей, які цінують сучасний стиль життя та комфорт: велика прибудинкова територія достатньо паркомісць сучасні дитячі та спортивні майданчики зелені зони та місця для відпочинку закрита територія охорона та відеоспостереження Квартира знаходиться на комфортному 4 поверсі та має дуже вдале планування: Окремі кімнати Простора кухня-вітальня площею 22 м? з лоджією Балкон зі спальні Великі панорамні вікна, завдяки яким квартира наповнена світлом та виглядає ще просторішою Перевагою є можливість зробити перепланування та реалізувати власний дизайн-проєкт. У квартирі вже виконано частину важливих робіт: Встановлені якісні вхідні двері Розведена електромережа Поштукатурені капітальні стіни Встановлені батареї Двоконтурний газовий котел Заведена вода у квартиру Це чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції у ліквідну нерухомість у сучасному житловому комплексі.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 212915668