Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 64м2 в районе Восточный, Тернополь

69 500 $
2 977 976 грн
1 086 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
64 м2
Площадь кухни:
11 м2
Комнат:
2

Этаж:
5 из 10

Один санузел раздельный

Код:
2011242
Обновлено:
21-05-2026
Просмотры:  1
Агентство недвижимости
Кислюк Наталя
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається квартира у зданій новобудові в затишному районі міста. Квартира розташована на зручному 5 поверсі цегляного будинку. Загальна площа 64,8 кв.м, кухня-11 кв.м, гарне роздільне планування, є великий балкон. Будинок утеплений. Квартира сира, можна розпочинати ремонтні роботи. Гарно облаштована прибудинкова територія, двір закритого типу. Хороший район із розвиненою інфраструктурою. Поруч парк, магазини, школа, дитячий садок, зупинки громадського транспорту.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 213341006