Позвонить Сообщение
Никогда не платите до просмотра объекта и без договора, которой заключайте только с правомочным лицом

Сдам 1-к квартиру 33м2 на 23 августа ул. в Шевченковском районе, Харьков

2 500 грн /мес.
58 $
76 грн /m2

Площадь:
33 м2
Площадь кухни:
6 м2
Комнат:
1

Этаж:
5 из 5

Код:
2011451
Обновлено:
21-05-2026
Просмотры:  2
Агентство недвижимости
Людмила
09x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Код 25663 Здам 1 к квартиру Павлове Поле до метро 23 Серпня 3 хвилини пішки, що знаходиться за адресою вул. 23 Серпня, 42. Поверх 5/5. Квартира у житловому стані, чиста і затишна. Односпальне ліжко, тому підходить для однієї людини. Є холодильник. Розвинена інфраструктура. Поряд транспорт, ринок, супермаркети, магазини. Ціна оренди 2500 грн/міс комунальні. Звертайтесь!