Позвонить Сообщение

Продам 4-к квартиру 78м2 на Василия Стуса просп. 2а в Заводском районе, Каменское

35 999 $
1 542 506 грн
462 $ /m2

Площадь:
78 м2
Площадь кухни:
7 м2
Комнат:
4
Тип:
Раздельные

Этаж:
4 из 9

Одна лоджия, один санузел совмещенный

Код:
2000289
Обновлено:
06-05-2026
Просмотры:  4
Агентство недвижимости
Терещенко Євгеній
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж 4-к квартири з ГАО та ремонтом на пр. Василя Стуса(Черемушки). Все в кроковій доступності- школи та садки, ЦНАП, супермаркети та безліч інших магазинів, транспортна розв'язка (трамвай 1, автобуси 25, 11, 10)! Надійний та теплий цегляний будинок, з покращеним плануванням квартири та газовим автономним опаленням. Капітальний ремонт, чотири роздільні кімнати, великий коридор, просторий санвузол, комора-вбиральня. Величезна лоджія 14 м! з якої відкривається казковий вид на р. Дніпро і місто. У квартирі залишається частково, техніка та меблі. ви одразу можете заїхати та жити. Чудова можливість придбання житла своєї мрії, яке буде радувати вас затишком та комфортом довгі роки. Телефонуйте, записуйтесь на перегляд.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 212914357